До уваги пацієнтів КНП «ЦПМСД №2» КМР!

У серпні-вересні  2021 року  у нашому Центрі пройшли кадрові зміни:

• Звільнилася з роботи 30.08.2021р. лікарка  ЗП-СМ  амбулаторії №3 Набокова Вікторія Гориславівна;
  • У зв’язку з виходом на пенсію після тарифної  відпустки (з 01.09 до 30.09)  звільняється  з роботи з 01.10.2021р. лікар ЗП-СМ  амбулаторії №3 Поставной Юрій Пилипович;
  • У зв’язку з виходом на пенсію після тарифної відпустки (з 01.09 до 11.09) звільняється з роботи з 13.09.2021р.  лікар-терапевт амбулаторії  №1 Соболєва Лідія Михайлівна.

Прохання до пацієнтів, які склали декларації з ціми лікарями, переукласти декларації з іншими лікарями нашого Центру.

Після відпустки по догляду за дитиною  до 6 років стали до роботи:

1. Кравченко Дар’я Тимофіївна – лікар загальної практики-сімейний лікар амбулаторії №1 (каб.41, вул.В.Стуса,31).
  2. Леонтьєва Катерина Євгенівна – лікар загальної практики-сімейний лікар амбулаторії №3 (каб.25А, вул. В.Стуса,31).

Також до нашого Центру прийшли нові лікарі:

1. Федорова Юлія Олегівна, лікар загальної практики-сімейний лікар – працює у амбулаторії №5, каб.12. (вул. Героїв України, 20).
  2. Волков Микола Вікторович, лікар-педіатр – працює у амбулаторії №6, каб.16 (вул. Героїв України, 20).
  3. Волкова Юлія Олегівна, лікар-педіатр – працює у амбулаторії №6, каб.16 (вул. Героїв України, 20).

Адміністрація КНП «ЦПМСД №2» КМР