ДО УВАГИ ПАЦІЄНТІВ!

З 07.04.2021 року

в КНП «ЦПМСД №2» КМР

за адресою вул. Василя Стуса, 31

вводяться роздільні дні  прийому пацієнтів:

Понеділок, середа, п’ятниця –  прийом пацієнтів лікарями в амбулаторіях з симптомами гострих респіраторних захворювань, пневмоніями.

Вівторок, четвер, субота – прийом пацієнтів з хронічними захворюваннями, оформлення довідок.

В ці дні буде працювати ізолятор для пацієнтів з симптомами гострих респіраторних захворювань:

вівторок, четвер – з 0700 до 1800; субота – з 0700 до 1500.

Неділя – прийом пацієнтів черговим лікарем  з 0800 до 1200 в каб. № 10.