ЛІКАРІ, ЯКИХ МОЖНА ОБРАТИ У КНП “ЦПМСД №2” КМР

Лікарі, яких можна обрати у КНП «ЦПМСД №2» Краматорської міської ради

Амбулаторія №1

Ф О Т О Г А Л Е Р Е Я амб№1

НАГОРНА ВАЛЕНТИНА ІЛЛІВНА

БЕЖЕНУЦА ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА

         СОБОЛЄВА ЛІДІЯ               МИХАЙЛІВНА

РАНЕЦЬКА НЕЛЯ СЕРГІЇВНА

ОРЕШКО ЄВГЕН ВАЛЕНТИНОВИЧ

ГЕТМАН  ОЛЬГА       ВОЛОДИМИРІВНА

КОЙНАШ ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА

 

ПІДЧЕНКО ІРИНА      СЕРГІЇВНА   

 

ЛЕБІДЄВ АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

ЦИМБАЛ  ОЛЕГ              ЛЕОНІДОВИЧ

 

П.І.Б.,

№ тлф

Навчальний заклад Дата закінч. вузу Катего-рія Характерис-

тика

Посада в штатному розп.
1

Беженуца Людмила Миколаївна,      050 286 53 47 

Івано-Франківський державний медичний інститут 1974 І терапія уважна, тактовна,   чуйна лікар-терапевт дільничний амб.№1
2

Вінник Ірина Миколаївна,       095 781 40 90

Донецький державний медичний інститут 1985 Вища ЗП-СМ кваліфікована, ерудована, відповідальна лікар загальної практики – сімейної медицини амб.№1
3

Гетман Ольга Володимирівна, 099 098 35 43 

Харківський державний медичний університет 1999 І ЗП-СМ відповідальна, чуйна, уважна лікар ЗП-СМ  амб.№1
4

Койнаш Людмила Миколаївна,       095 496 18 53

Донецький державний медичний інститут 1985 Вища ЗП-СМ чуйна, відповідальна, виконавча лікар ЗП-СМ  амб.№1
5

Нагорна Валентина Іллівна,                095 879 90 77

Донецький державний медичний інститут 1986 Вища терапія комунікабельна, уважна, доброзичлива завідувач амб. №1, лікар-терапевт дільничний
6

Орешко Євген Валентинович,  095 481 49 12

Донецький державний медичний інститут 1984 Вища терапія доброзичливий, уважний, позитивний лікар ЗП-СМ  амб.№1
7

Ранецька Неля Сергіївна,            099 729 72 36

Харківський державний медичний університет 2004 ІІ Терапія відповідальна, чуйна, уважна лікар ЗП-СМ амб.№1
8

Соболєва Лідія Михайлівна,  099 098 35 41

Донецький державний медичний інститут 1973 Вища терапія чуйна, відповідальна, виконавча лікар-терапевт дільничний амб.№1
9

Цимбал Олег Леонідович,  095 483 65 39

Дніпровський державний медичний інститут 1981 І терапія відповідальний,  уважний лікар-терапевт дільничний амб.№1
10

Підченко Ірина Сергіївна,       095 481 49 30

Донецький державний медичний інститут 2006 лікар-спеціаліст ЗП-СМ уважна,чуйна, виконавча лікар ЗП-СМ  амб.№1
11

Лебідєв Андрій Володимирович 095 312 28 47

Донецький державний медичний університет 2001 отоларін-гологія відповідальний, уважний лікар ЗП-СМ амб.№1,

отоларінголог


Район обслуговування лікарів 
Амбулаторії №1

Ранецька Неля Сергіївна

Беженуца Людмила Миколаївна

Кирилкіна 1,2,3,4,5,6,7,9,11,13,15,17,19,20,21,22,23,25,26,27,29

Архипа Куїнджі 4,8,10,12,16,18,20

Рум’янцева 9,11

Героїв Небесної Сотні 2, 6, 7

Маяковського 11,15, 17

Транспортна 3,5,7

Магнітогірська  3,7

Койнаш Людмила Миколаївна

Сакко і Ванцетті 1,2,3,4,5,6,7,8,10,12,14,16

П’ятого Липня 1,3,4,5,6,8

Белоруська 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,15,17

Героїв Небесної Сотні 20

В.Стуса 14,21,23

Маяковського 16, 18, 22, 29

Дружби 19

Академічна  9, 13, 15, 19б

Транспортна 16, 18, 22, 24, 26

Рум’янцева 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27

Підченко Ірина Сергіївна

В.Стуса 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9

Валентина Шеймана 1

Героїв України 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16

Рум’янцева 30,  33

Маяковського 31,  33,  35,

Героїв Небесної сотні 22,  24,  26,  29

Цимбал Олег Леонідович

Марата 1,  3,  5,  7,  9,  11

Дружби 3,5,6,7,10,11,12,13,15,16,17,18,20

В.Стуса  34

бул.Машинобудівників 2

Нагорна Валентина Іллівна

Соболєва Лідія Михайлівна

Академічна 30, 34,  47,  51

Катеринича 1, 3, 7, 13, 15

Марата 2,  4,  6,  8,  12

Піщаного 1,  3,  5,  7,  11

Беженуца Людмила Миколаївна

Вінник Ірина Миколаївна

В.Стуса 46, 48, 50

Катеринича 4, 6, 8, 14, 18

пр.Миру 1,  3,  5,  6, 9,  10

Академічна  36, 40, 42

бул.Машинобудівників 10, 12, 13, 15

Гетман Ольга Володимирівна

бул.Машинобудівників 24, 29, 31, 33, 35, 39

Паркова 1, 3, 5, 7, 9, 15

Академічна  62, 66, 68, 70, 75

Орешко Євген Валентинович

бул.Машинобудівників 14, 16, 21, 23

Академічна  48, 50, 52, 56, 58, 64

пр.Миру 2

Б.Хмельницького 1,2,3,4,10,12,14,16,18,20

Вінник Ірина Миколаївна

В.Стуса  54, 56, 62, 64, 66

Б.Хмельницького 7, 9, 13, 15, 24, 26, 30, 32, 34

Академічна  57, 59, 63, 65, 69, 71

Паркова 17, 19, 21

Ранецька Неля Сергіївна

Рум’янцева 13

Магнітогорська  4, 6, 8, 10

Маяковського 19

Академічна 5, 7, 8, 10, 11, 12, 18

Амбулаторія №2

Ф О Т О Г А Л Е Р Е Я амб №2

ВІННИК ПАВЛО ЛЕОНТІЙОВИЧ

ПОХВАЛІЙ  ЛЮДМИЛА ПЕТРІВНА

ТАРАН ГАННА ІГОРІВНА

НЕСВЄТОВ ГЕННАДІЙ АНДРІЙОВИЧ

КРАВЧЕНКО АРТУР СЕРГІЙОВИЧ

ШИГОНЦЕВА ТЕТЯНА ВАЛЕНТИНІВНА

НІКІТІНА  ТЕТЯНА  ВІКТОРІВНА

 

П.І.Б.,

№ тлф.

Навчальний заклад Дата закінч. вузу Категорія Характерис-

тика

Посада в штатному розп.
1 Вінник Павло Леонтійович,  099 098 25 17 Донецький державний медичний інститут 1988 Вища ЗП-СМ кваліфікований, ерудований, тактичний завідувач амб№2, лікар загальної практики-сімейної медицини
2 Ігліна Лілія Анатоліївна, 099 098 31 34  Донецький державний медичний інститут 1985 Вища терапія принципова, досвідченна, уважна лікар ЗП-СМ амб. №2
3 Кравченко Артур Сергійович,  099 098 24 85 Донецький національний медичний університет 2013 лікар-спеціаліст ЗП-СМ перспективний, відповідальний лікар ЗП-СМ амб.№2
4 Несвєтов Геннадій Андрійович,  095 481 47 62 Донецький державний медичний інститут 1974 Вища ЗП-СМ досвідчений, уважний, відповідальний лікар ЗП-СМ амб.№2
5 Нікітіна Тетяна Вікторівна,   066 577 69 36  Харківський державний медичний університет 2007 лікар-спеціаліст ЗП-СМ перспективна, доброзичлива лікар ЗП-СМ амб.№2
6 Похвалій Людмила Петрівна,  095 481 50 42 Донецький державний медичний інститут 1982 Вища терапія, лікар-спеціаліст ЗП-СМ чуйна, відповідальна, грамотна лікар ЗП-СМ амб.№2
7 Таран Ганна Ігорівна,  099 098 31 80 Луганський державний медичний університет 2007 лікар-спеціаліст ЗП-СМ чуйна, розважлива, тактовна лікар ЗП-СМ  амб.№2

(декретна відпустка)

8 Шигонцева Тетяна Валентинівна,  095 462 58 90 Івано-Франківський державний медичний інститут 1976 лікар-спеціаліст ЗП-СМ, вища терапія енергійна, досвідчена, уважна лікар ЗП-СМ  амб.№2
9 Канишев Євген Володимирович   063 824 33 53 Донецький національний медичний університет 2008 лікар-спеціаліст ЗП-СМ, ІІ терапія відповідальний, грамотний, уважний лікар ЗП-СМ  амб.№2

Район обслуговування лікарів Амбулаторії №2

Ігліна Лілія Анатоліївна

Орешко Євген Валентинович

Південна 5,7,11,15,17,21

бул.Машинобудівників 55, 57, 59, 63

Академічна 88, 92, 96

Таран Ганна Ігорівна

пров. Науковий 4,6,8,10

пров. Інтернату 3,5,7,9

Дружби  22,24,28,30,32,34

Героїв України 19,23

Ярослава Мудрого 28, 32

Марата 13, 14, 17

Катеринича 23,25,27,29

Шигонцева Тетяна Валентинівна

вул. Двірцева 4, 8,12

В.Стуса 35,37,47 (гуртожиток),51,53,55,57,61,63,67

Паркова 8,  10,  25,  27,  29,  33,  35,  37,  39

В.Стуса   65,  69,  71,  72,  74

Похвалій Людмила Петрівна

Ярослава Мудрого  40, 44, 46, 48, 50, 52, 54

Двірцева 16,17,18,19,20,22,24,26,28,30,32,34

Несвєтов Генадій Андрійович

Катеринича 17,22,24,28,34,36,38,44,46,48

Героїв України 25, 27, 28, 30, 31

Двірцева  9, 11, 13, 15, 21

Ярослава Мудрого 34

Ігліна Лілія Анатоліївна

Академічна 74,76,78,80,82,84

бул.Машинобудівників 47,49,51

Кравченко Артур Сергійович

Паркова 16,  61,  63,  65,  67, 71, 73, 75

Ярослава Мудрого  57,  61,  63,  65,  67

Похвалій Людмила Петрівна

Двірцева  38

Ярослава Мудрого 51,  53

Нікітіна  Тетяна Вікторівна

Паркова 14,  45,  47,  49,  51,  53,  55,  59

Ярослава Мудрого 59,  60,  64, 66, 68, 70, 72

Амбулаторія №3

Ф О Т О Г А Л Е Р Е Я амб №3

ПАСЕЧНИК ОЛЕКСІЙ МИХАЙЛОВИЧ

БОГДАНОВА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА

ОНІЩЕНКО ОЛЬГА ВІКТОРІВНА

БЕРЕЖНА ОЛЕНА ГРИГОРІВНА

АЗАРІНА КАРІНА СЕРГІЇВНА

ШЕВЧЕНКО НЕОНІЛА МИКОЛАЇВНА

ДАСКАЛ ОЛЕНА ЙОСИПІВНА

ЛЕОНТЬЄВА КАТЕРИНА ЄВГЕНІЇВНА

 

ПОСТАВНОЙ ЮРІЙ ПИЛИПОВИЧ

 

ОЛЕЯРНИК НАТАЛЯ ВАСИЛІВНА

 

 

НАБОКОВА ВІКТОРІЯ ГОРИСЛАВІВНА

 

П.І.Б.,

№ тлф

Навчальний заклад Дата закінч. вузу Категорія Характерис-

тика

Посада в штатному розп.
1 Азаріна Каріна Сергіївна,  095 481 50 74 Дніпропетровська державна медична академія 2007 І  терапія ерудована, відповідальна, кваліфікована лікар загальної практики-сімейної медицини амб.№3
2 Бережна Олена Григорівна,  095 481 51 42 Донецький державний медичний інститут 1981 Вища ЗП-СМ принципова, досвідчена, уважна лікар ЗП-СМ  амб.№3
3 Богданова Тетяна Володимирівна,  066 310 75 52 Владивостоцький медичний інститут 1986 І терапія уважна, кваліфікована лікар-терапевт дільничний амб.№3
4 Даскал Олена Йосипівна,  099 098 24 59 Воронезький медичний інститут 1995 ІІ Терапія кваліфікована, доброзичлива, відповідальна лікар-терапевт дільничний амб.№3
5 Леонтьєва Катерина Євгенівна  Донецький національний медичний університет 2012 лікар-спеціаліст ЗП-СМ уважна, тактовна, чуйна лікар ЗП-СМ амб.№3    (декретна відпустка)
6 Онищенко Ольга Вікторівна,  095 481 49 07 Ленінградський медичний інститут 1979 Вища ЗП-СМ чуйна, відповідальна, уважна лікар ЗП-СМ  амб.№3
7 Пасечник Олексій Михайлович,  095 481 49 28 Донецький державний медичний університет 2001 І терапія досвідчений, уважний, відповідальний завідувач амб.№3, лікар ЗП-СМ 
8 Погрецька Лариса Іванівна,   095 481 50 04 Саратовський медичний інститут 1994 лікар-спеціаліст ЗП-СМ досвідчена, уважна лікар ЗП-СМ  амб.№3
9 Поставной Юрій Пилипович,  050 253 54 12 Донецький державний медичний інститут 1985 лікар-спеціаліст ЗП-СМ вища терапія досвідчений, уважний, відповідальний лікар ЗП-СМ  амб.№3
10 Шевченко Неоніла Миколаївна,  095 464 10 48 Донецький державний медичний інститут 1985 Вища терапія кваліфікована, уважна лікар ЗП-СМ амб.№3
11 Набокова Вікторія Гориславівна   0958438774 Донецький державний медичний інститут 1980 Дитячі інфекції, гастроент-рологія, Вища кат. відповідальна, уважна лікар ЗП-СМ амб.№3
12 Олеярник Наталя Василівна      050 528 51 60  Донецький державний медичний   університет 2011 лікар-спеціаліст ЗП-СМ досвідчена, уважна лікар ЗП-СМ амб. №3

Район обслуговування лікарів Амбулаторії №3

Поставной Юрій Пилипович

Паркова 83,  85,  87,  91

Марії Приймаченко 17, 19, 25,  27,  29

Двірцева  44,  46,  48

бул.Краматорський, 12

Шевченко Неоніла Миколаївна

бул.Краматорський  2, 6, 8, 10

Двірцева  57

Погрецька Лариса Іванівна

Богданова Тетяна Володимирівна

Паркова  89, 93, 95

бул.Краматорський 16, 18, 24

Олеярник Наталя Василівна

Марії Приймаченко 1, 3, 5, 7, 9, 11

Двірцева  53

Азаріна Карина Сергіївна

бул.Краматорський 11, 13, 15

Двірцева  56

Онищенко Ольга Вікторівна

Паркова 99

бул.Краматорский 19, 21

Бережна Олена Григорівна

Паркова 101, 103, 105, 107

Двірцева 58

Богданова Тетяна Володимирівна

Шевченко Неоніла Миколаївна

бул.Краматорский 1, 3, 5, 7, 9

Дружби 70

Двірцева  61, 65, 67

Даскал Олена Йосипівна

Паркова  54, 56, 58, 60, 62

бул.Краматорський 27, 31, 33, 35

Рибалко всі

Амбулаторія №4

Ф О Т О Г А Л Е Р Е Я амб №4

КРИХТІНА ІРИНА ГЕОРГІЇВНА

КИШИНСЬКА ТАМАРА ОЛЕКСАНДРІВНА

ГАМІЧЕВА НАТАЛІЯ МИХАЙЛІВНА

АКСЬОНОВА ЛАРИСА ВОЛОДИМИРІВНА

ЧЕРНЯВСЬКА  КАТЕРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА

ЧЕРНОП’ЯТА  КАТЕРИНА ОЛЕКСІЇВНА

ВЛАСОВА НАТАЛІЯ ОЛЕКСІЇВНА

 

П.І Б., 

№ тлф

Навчальний заклад Дата закінч. вузу Категорія Характерис-

тика

Посада в штатному розп.
1 Аксьонова Лариса Володимирівна, 095 481 51 26  Донецький національний медичний університет 2011 ІІ ЗП-СМ енергійна, уважна, цілеспрямована лікар загальної практики – сімейний лікар амб.№4
2 Гамічева Наталія Михайлівна,  099 096 62 68 Донецький державний медичний університет 2006 ІІ ЗП-СМ енергійна, доброзичлива, відповідальна лікар ЗП-СМ амб.№4
3 Кишинська Тамара Олександрівна,  099 098 31 14 Донецький державний медичний інститут 1978 І терапія уважна, кваліфікована лікар-терапевт дільничний амб.№4
4 Крихтіна Ірина Георгіївна,      095 918 81 09 Донецький державний медичний інститут 1980 Вища терапія енергійна, досвідченна, уважна завідувач амб.№4, лікар ЗП-СМ
5 Чернявська Катерина Олександрівна,  050 189 83 07 Донецький національний медичний університет 2013 лікар-спеціаліст ЗП-СМ енергійна, цілеспрямована, працьовита лікар ЗП-СМ  амб.№4
6 Черноп’ята Катерина Олексіївна,   066 952 25 38 Луганський державний медичний універсітет 2014 лікар-спеціаліст терапія досвідчена, уважна лікар ЗП-СМ  амб.№4
7 Власова Наталія Олексіївна,      050 965 12 43 Донецький державний медичний інститут 1974 Вища  лікар  ЗП-СМ доброзичлива, відповідальна, досвідчена лікар ЗП-СМ  амб.№4
8 Матюшин Сергій Іванович        066 267 04 52 Донецький державний медичний інститут 1994 Оторінола-рінгологія уважний, доброзичливий, відповідальний лікар ЗП-СМ  амб. №4 отоларінголог

Район обслуговування лікарів Амбулаторії №4

Матюшин Сергій Іванович

Ярослава Мудрого 1,5,6,9,12,13,14,19,21,23,25,27,33

Уральська 1,3,5(гурт.), 6 (гурт.), 8,10,11,13,14,15,16,18,20 (гурт.)

Об’їзна 4,8,10,12,14,16,18,20,22,26,28,30,34,36

Валентина Шеймана 5,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,30,31, 32,33,34

Дружби 29,31,33,35,37,43,45,47,49,51,53,55

Героїв Небесної Сотні 30,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,48

Пасечник Олексій Михайлович

Двірцева  40а,  42

Паркова 77, 79

Ювілейна 34, 36, 50, 52, 54, 56

Чернявська Катерина Олександрівна

Ярослава Мудрого 24, 35, 37

Дружби 40,42,44,46,50,52,54

Ювілейна  2,4,10 (гуртожиток),14,16,18,20,22

Черноп’ята Катерина Олексіївна 

Двірцева  27,29,31,35,37,39,41,43,45,47

Ювілейна  24,26

Ярослава Мудрого 36

Гамічева Наталія Михайлівна

О.Вишні 13,17,19,21,25,27,29,31,33

бул.Краматорський 40, 42, 44

Вінник Павло Леонтійович

Н.Курченко 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26

бул.Краматорський 36, 37, 38, 39

Крихтіна Ірина Георгіївна

О.Вишни 1, 3, 11

Ювілейна  25,27,29,33,35

Н.Курченко 4,6,8,10,12

Кишинська Тамара Олександрівна

Н.Курченко 21

Паркова  22,24,26,28,30,32,36,38,40

Власова Наталія Олексіївна

Н.Курченко  3,5,7,9,11,13,15

Паркова  20

Ювілейна  17, 19, 21, 23, 62 (гуртожиток)

Аксьонова Лариса Володимирівна

Паркова  44,46,48,50

Н.Курченко 23,25,27,29,31,33,35,37

бул.Краматорський 30        

Амбулаторія №5

Ф О Т О Г А Л Е Р Е Я амб №5

ЛОГВІНЕНКО АЛЛА ІВАНІВНА

ПЛІСС РОСТІСЛАВ МИКОЛАЙОВИЧ

ТКАЧ ТЕТЯНА КУЗЬМІВНА

ПТУЩЕНКО НАТАЛІЯ ЮРІЇВНА

ПОЗДНЯКОВ МИКОЛА ЯКОВИЧ

ТИМЧЕНКО ОЛЕНА ЛЕОНІДІВНА

ДОБРОВОЛЬСЬКА ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА

 

П.І.Б., 

№ тлф

Навчальний заклад Дата закінч. вузу Категорія Характерис-

тика

Посада в штатному розп.
1 Логвіненко          Алла Іванівна, 099 098 32 08  Донецький державний медичний інститут 1986 Вища педіатрія працьовита, чуйна, виконавча завідувач амб.№5, лікар ЗП-СМ
2 Плісс Ростіслав Миколайович,  066 604 14 12 Донецький державний медичний інститут 1975 Вища педіатрія досвідчений, уважний, відповідальний лікар-педіатр дільничний амб.№5
3 Поздняков Микола Якович,  095 481 50 13 Донецький державний медичний інститут 1981 Вища педіатрія комунікабельний, уважний, доброзичливий лікар-педіатр дільничний амб.№5
4 Птущенко Наталія Юріївна,  099 096 62 87 Донецький національний медичний університет 2013 лікар-спеціаліст ЗП-СМ відповідальна, чуйна, уважна лікар ЗП-СМ  амб.№5
5 Тимченко Олена Леонідівна,    099 098 30 81  Донецький державний медичний інститут 1985 Вища педіатрія кваліфікована, відповідальна, працьовита лікар-педіатр дільничний амб.№5
6 Ткач Тетяна Кузьмівна,       099 098 30 29 Донецький державний медичний інститут 1983 Вища педіатрія вимоглива, кваліфікована, досвідчена лікар-педіатр дільничний амб.№5
7 Добровольська Ірина Олександрівна,  099 481 66 85
Донецький національний медичний універсітет 2016 лікар-спеціаліст ЗП-СМ відповідальна, чуйна, виконавча лікар ЗП-СМ  амб.№5

Район обслуговування лікарів Амбулаторії №5

Тимченко Олена Леонідівна

бул.Машинобудівників 10, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 23, 29, 31, 33, 35, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 63

Б.Хмельницького 1, 2, 3, 4, 6, 7, 12, 13, 14, 16, 18, 20

Катеринича 1, 3, 4, 6, 7, 8, 14

пр.Миру 1, 2, 3, 5, 6, 9, 10

В.Стуса 50

Академічна   34, 36, 40, 42, 48, 50, 51, 52, 56, 57, 58, 59, 62, 64, 66, 68, 65, 69, 70, 71, 78, 80, 84, 88, 92, 96

Паркова 1, 3, 5, 7, 8, 9, 15, 17, 19, 21, 25

Південна 5, 11, 15, 17, 21

Плісс Ростислав Миколайович

Б.Хмельницького 9, 15, 24, 26, 30, 32, 34

Паркова 10, 14, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 45, 47, 49, 51, 53,  55

В.Стуса 51, 52, 53, 54, 55, 57, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 72, 74

Академічна 63

Логвіненко Алла Іванівна

бул.Машинобудівників 2

Дружби 3, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17

П’ятого Липня 1, 3, 4, 5, 6, 8

Білоруська 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,15,17

Сакко і Ванцетті 1,2,3,4,5,6,7,8,10,12,14,16

Піщаного 1, 3, 5, 7, 11

Марата 1,2,3,4,5,6,7,8

Рум’янцева 18,19,20,21,22,23,27

В.Стуса 2, 4

Транспортна 16, 18, 20, 22, 24, 26

Академічна 13, 15, 18, 19, 30, 47

Ткач Тетяна Кузьмівна

Героїв Небесної Сотні 2, 6, 7

Маяковского 11, 15, 17, 19

Транспортна 3, 5, 7

Академічна 5, 7, 8, 9, 10, 12

Кирилкіна 1,2,3,4,5,6,7,9,11,13,15,17,19,20,21,22,23,25,26,27,29

Магнітогорська 3, 4, 6, 8, 10

Щербакова 4, 8, 10, 16, 18, 20

Рум’янцева 9,11,13

Птущенко Наталія Юріївна

Героїв України 23, 25, 27, 28, 30, 31

Двірцева 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21

В.Стуса 34, 35, 37, 46, 48

Катеринича 13, 15, 17, 18, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 34, 36, 38, 44, 46, 48

Дружби 18, 20

Марата 9, 11, 12, 14;

Ярослава Мудрого 28, 32, 34, 36, 40

Пров. Інтерната 3, 5, 7, 9

Птущенко Наталія Юріївна

Героїв України 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 19

Валентина Шеймана 1,5,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,19,20,21,22,23,25,26,27,28, 30,31,32,33,34

Героїв Небесної Сотні 20, 22, 24, 26, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48

Ярослава Мудрого 1,5,6,9,12,13,14,19,21,23,25,27,24,33

Маяковського 16, 18, 22, 29, 31, 33, 35

Рум’янцева 30, 33

В.Стуса 1, 3, 5, 7, 9, 14, 21, 23

Об’їзна 4,8,10,12,14,16,18,20,22,26,28,30,34,36

Уральська 1,3,4,6,8,10,11,13,14,15,16,18,20

Дружби 19,22,24,28,30,32,34

Марата 13,17

Пров. Науковий 4,6,8,10

Поздняков Микола Якович

Двірцева 4,8,12,16,18,20,22,24,26,28,30,32,34,38

Ярослава Мудрого  44,46,48,50,51,52,53,54,60,64,66,68,70,72

Добровольська Ірина Олександрівна

Паркова 1,3,5,7,8,9,15,17,19,21,25

Академічна 65,69,70,71,74,75,76,78,80,82,84,88,92,93,96

б.Машинобудівників 47,49,51,53,55,57,59,63

Південна всі

Дружби  29,31,33,35,37,40,42,43,44,45,46,47,49,50,51,52,53,54,55,57,63

Ярослава Мудрого 35,37

Двірцева 27,29,31,33,35,37,39,40а,41,43,45,47

Ювілейна 2,4,14,16,18,20,22,24,26

Амбулаторія №6

Ф О Т О Г А Л Е  Р Е Я амб №6

РАЙЧУК ОЛЕНА БОРИСІВНА

АБАКУМОВА ВІКТОРІЯ ЮРІЇВНА

МИЛЬНІКОВА  ТЕТЯНА ІВАНІВНА

СКАЛДІНА ТАМАРА КОСТЯНТИНІВНА

НІКІТІНА КРІСТІНА ІГОРІВНА

МОСКОТ АНІТА СЕРГІЇВНА

 

ЯЛОВЕГА ОЛЬГА АНАТОЛІЇВНА

 

НОВАК  АЛЛА АРКАДІЇВНА

 

ДЕНИСОВА АЛЬОНА АНДРІЇВНА

 

П.І.Б., 

№ тлф

Навчальний заклад Дата закінч. вузу Категорія Характерис-

тика

Посада в штатному розп.
1 Абакумова Вікторія Юріївна,     099 098 32 86 ІІ-й Московський медичний інститут 1993 Вища педіатрія відповідальна, комунікабельна, вимоглива лікар-педіатр дільничний амб.№6
2 Мильнікова Тетяна Іванівна,       095 561 66 78  Донецький державний медичний інститут 1980 Вища педіатрія принципова, досвідченна, уважна лікар-педіатр дільничний амб.№6
3 Нікітіна Крістіна Ігорівна           Харківський національний медичний університет 2011 лікар-спеціаліст педіатрія відповідальна, комунікабельна, грамотна лікар-педіатр дільничний амб.№6 
4 Новак Алла Аркадіївна,     066 678 81 60 Донецький державний медичний інститут 1974 І педіатрія відповідальна, чуйна, досвідчена лікар-педіатр дільничний амб.№6
5 Райчук Олена Борисівна,    099 096 62 79 Донецький державний медичний інститут 1991 Вища педіатрія відповідальна,  уважна, досвідчена завідувач амб.№6, лікар-педіатр дільничний
6 Скалдіна Тамара Костянтинівна,  099 096 63 01 Донецький державний медичний інститут 1980 Вища педіатрія чуйна, кваліфікована, працьовита лікар-педіатр дільничний амб.№6
7 Москот Аніта Сергіївна,    099 481 73 98  Харківський національний медичній університет 2016  лікар-спеціаліст ЗП-СМ  відповідальна,  досвідчена  лікар ЗП-СМ  амб.№6
8 Яловега Ольга Анатоліївна,   095 461 09 18 Донецький державний медичний інстітут 1984 Вища педіатрія відповідальна, чуйна, уважна лікар-педіатр дільничний амб. № 6
 9 Денисова  Альона Андріївна,     050 186 19 06  Донецький національний медичній університет  2016  лікар-спеціаліст ЗП-СМ  принципова, працьовита  лікар ЗП-СМ  амб.№6

(декретна відпустка)

Район обслуговування лікарів Амбулаторії №6

Абакумова Вікторія Юріївна

Двірцева 42

Ярослава Мудрого 57, 59, 61, 63, 65

Паркова 16, 59, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 75, 77, 79,

Ювілейна 34, 36, 50, 52, 54, 56

Яловега Ольга Анатоліївна

б.Краматорський 38, 40, 42, 44

Н.Курченко 4, 6, 8, 24

О.Вишни 1, 3, 11, 13, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33

Ювілейна 25, 27, 29, 33, 35

Скалдіна Тамара Констянтинівна

б.Краматорський 30, 31, 33, 35, 36, 37, 39

Н.Курченко 10,12,14,16,18,20,22,26,29,33,35,37

Паркова 36, 40, 44, 46, 48, 50

Н.Курченко 3,5,7,9,11,13,15,21,23,25,27,31

Паркова 20,22,24,26,28,30,32

Ювілейна 17, 19, 21, 23, 62

Абакумова Вікторія Юріївна

б.Краматорський 10, 12, 16, 18, 24;

Паркова 87, 89, 91, 93, 95

Новак Алла Аркадіївна

б.Краматорський 19, 21, 27

Паркова 54,56,58,60,99,101,103,105,107

Рибалко 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17

Райчук Олена Борисівна

б.Краматорський 11, 13, 15

Двірцева 54, 56, 58, 65, 67

Дружби 70

Нікітіна Крістіна Ігорівна

Марії Приймаченко 17, 19, 25, 27, 29

Двірцева 44, 46, 48

Паркова 38, 83, 85

Мильнікова Тетяна Іванівна

б.Краматорський 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8

Марії Приймаченко 1, 3, 5, 7, 9, 11

Двірцева 53, 57, 61

Москот Аніта Сергіївна

б.Краматорський  10,12,16.18,24

Паркова 87,89,91,93,95

Денисова  Альона Андріївна

Ювілейна 17,19,21,23

Паркова 20,22,24,26,28,30,32

Н.Курченко 3,5,7,9,11,13,15,21,23,27,31