Урядова програма “ДОСТУПНІ ЛІКИ”

«ДОСТУПНІ ЛІКИ» ДОСТУПНІ КОЖНОМУ!

У квітні 2017 року в Україні стартувала програма «Доступні ліки», яка дозволила громадянам отримувати низку препаратів безкоштовно або з невеликою доплатою.

Програма діє на ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми.

Для того, щоб отримати препарати за цією програмою, потрібно звернутись до лікаря, отримати правильно виписаний рецепт із зазначенням діючої речовини, прийти до аптеки, що бере участь у програмі, та отримати обрані ліки.

Завдяки програмі “Доступні ліки” пацієнти зможуть отримати необхідні ліки та своєчасне лікування у повному обсязі.

Ця реформа торкнеться кожного українця!

Три принципових результати:

• підвищення відповідальності місцевої влади
  • підвищення відповідальності лікарів первинної ланки
  • підвищення відповідальності самих пацієнтів за своє здоров’я

Згідно Наказу МОЗ України № 265 від 01.02.2019 р. оновлено Реєстр ліків, вартість яких відшкодовується.

Реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, станом на 21 січня 2019 року

Подбайте про своє  здоров’я сьогодні,  щоб  воно  знадобилося  вам  завтра!

Пацієнти можуть звертатися до дільничних лікарів, лікарів загальної практики сімейної медицини для виписки рецептів по

Урядовій програмі  “Доступні ліки“.

Рецепти, що виписані  по Урядовій програмі  «Доступні ліки» можна отоварити в аптеках  нашого міста.

На сайті НСЗУ  можна переглянути  перелік аптек, в яких відпускають «Доступні ліки»: https://goo.gl/YrLMFH