ТРИВАЄ НАЦІОНАЛЬНА КАМПАНІЯ з ВИБОРУ ЛІКАРЯ

Триває Національна кампанія з вибору лікаря та підписання декларацій

первинної медичної допомоги з населенням м. Краматорська.

        Для охоплення працездатних мешканців нашого міста на робочих місцях, виробництвах, виїзні бригади, що складаються з лікаря та медичної сестри, проводять зустрічі з працівниками підприємств, надається інформація про лікарів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2» КМР, з якими можна підписати декларацію.

         Виїзна кампанія стартувала у червні 2018 року з відвідування Краматорської міської ради.  З працівниками мерії було підписано майже 50 декларацій.

        Далі виїзні бригади відвідали школи та дитячі садки соцміста. Свого лікаря вибрали більше 300 чоловік.

         Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради також взяло участь в Національній кампанії з вибору лікаря та підписання декларацій, було підписано майже 90 декларацій.

      Наши співробітники  відвідали ПАО “Швея”, ПАО “ЕМСС”, КМУ “Стоматологічна поліклиника №1”,  КМУ “Міська лікарня №1”.  До лікарів нашого Центру підписалось більше 250 жителів Краматорську, які працюють  у ціх організаціях.

          Робітники нашого Центру укладали декларації з працівниками ПАТ “НКМЗ” (на території заводу працювали виїзні медичні бригади).  Було підписано майже 1500 декларацій.

        Кампанія з вибору лікаря та підписання декларацій триває. Замовити заявку для приїзду до будь-якої організації нашого міста виїзної бригади Центру можна за телефоном: (06264) 5 02 26  (Приймальня ЦПМСД №2).